1. Відзнаку Вченої ради Університету засновано для нагородження студентів старших курсів за відмінне навчання, дбайливе ставлення до української мови, популяризацію української культури та за активну громадянську позицію.
  2. Кандидатів на отримання Відзнаки висуває Вчена рада Університету.  Кандидатури претендентів затверджує  ректор Університету.
  3. Відзнаку вручають на засіданні Вченої ради Університету.
2023 рік
Кормило Марія
Студентка четвертого курсу факультету управління фінансами та бізнесу. Відмінниця навчання. Голова Студентської ради факультету управління фінансами та бізнесу. Членкиня Вченої ради факультету. Активно бере участь у студентських організаціях, заходах, культурних подіях.
Анастасія Смолінська
Студентка третього курсу географічного факультету, відмінниця навчання. Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених географічного факультету. Секретар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету. Учасниця Української спілки молодих географів та EGEA (Європейська асоціація студентів та молодих географів). Веде активу громадську та наукову роботу.
Тацинець Марія
Студентка 4 курсу факультету іноземних мов, відмінниця навчання, голова Студентського наукового товариства факультету. Членкиня Вченої ради факультету та Університету, членкиня Профбюро та Студентської ради факультету, керівниця Центру міжнародної та регіональної співпраці Профкому студентів Університету.
2022 рік
Балда Марта
Студентка 4 курсу, групи МВП-41, спеціальності «Міжнародне право» факультету міжнародних відносин.
Відмінниця навчання, голова Профбюро студентів факультету міжнародних відносин.
Членкиня Вченої ради Університету, студентської ініціативи «Міжнар бадді» та віце-президентка ГО «Молода Дипломатія». Активно займається громадською та науковою діяльністю.
Михалюк Ірина
Студентка 3 курсу, економічного факультету, групи ЕКР-33, спеціальності «Міжнародна економіка та міжнародні бізнес-комунікації».
Відмінниця навчання. Очільниця проєктного комітету Студентського уряду Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Делегат до студентських організацій: Студентська рада Львова, Українська студентська Ліга. Учасниця науково-практичних конференцій, авторка низки тез та наукової робота на тему «Міжнародний обмін інформаційними технологіями в забезпеченні інноваційної складової сталого розвитку».
2021 рік
Кульчицька Анжеліка
Студентка третього курсу біологічного факультету, відмінниця навчання, голова Студентської ради біологічного факультету.

Членкиня Вченої ради факультету. Модератор дискусійного клубу факультету, заступниця голови гуртка біофізики та біофізики, членкиня Студентського наукового товариства факультету. Веде активну громадську та наукову роботу.
Дрогомирецька Уляна
Студентка 4 курсу факультету іноземних мов, відмінниця навчання, голова профбюро студентів.

Активно займається громадською роботою на факультеті та в Університеті. Заступниця голови Профспілкової організації студентів Університету, членкиня Вченої ради Університету, голова Студентської виборчої комісії Університету, засновниця Студентського наукового товариства факультету.

У вільний від навчання час організовує безкоштовні освітні заходи для студентів факультету та Університету: студентський табір лідерства LEAD camp 2021, Кубок Франкового університету з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», квест Українка INCОGNITA.
2020 рік
Дронь Артур
Студент 4 курсу факультету журналістики, відмінник навчання, голова Студентської ради факультету.

Член наукового товариства кафедри Теорії та практики журналістики. Вільний від навчання час присвячує творчості, пише й публікує власні твори, а також журналістські матеріали, літературні рецензії.
Федак Тетяна
Студентка 2 року навчання ОР "Магістр" хімічного факультету, відмінниця навчання, голова профбюро студентів.

Тетяна веде активну громадську діяльність на хімічному факультеті та в Університеті загалом. Займається науковою роботою: має опубліковані тези та наукові статті. На ХVІІ науковій конференції «Львівські хімічні читання – 2019 перемогла зі стендовою доповіддю.
2019 рік
Зьола Олена
Cтудентка 3-го курсу факультету електроніки та компʼютерних технологій,

Відмінниця навчання. Голова профбюро студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій, член Вченої та Студентської рад факультету. Вільний від навчання час присвячує саморозвитку та організації безкоштовних освітніх заходів для студентів. Веде активну громадську діяльність. З 2018 року є організатором науково-практичної конференції «Franko IT Day».
Формос Юлія
Cтудентка 4-го курсу факультету журналістики.
Відмінниця навчання. Бере активну участь у громадській роботі, культурно-мистецьких та наукових проектах, є старостою академічної групи, активно працює у Студентській раді факультету журналістики. Керівник Прес-центру студентського уряду. Член Наукового товариства факультету журналістики. Учасниця Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош».
2018 рік
Христина Петринка.
Студентка 3-го курсу факультету культури і мистецтв. Відмінниця навчання. У квітні 2017 року обрана головою профбюро студентів факультету. Організатор численних заходів, наймасштабніші з яких: вечірка "Джазова (з) мова" та святкування Дня Музики. Облаштувала лаунж зону для студентів в корпусі факультету. Навчання та громадську діяльність вдало поєднує з роботою у Творчій школі Павла Табакова, де викладає дітям ритміку.
Олексієвич Анастасія.
Студентка 4-го курсу економічного факультету. Відмінниця навчання.
2017 рік
Микола Спересенко. Cтудент 3-го курсу філософського факультету. Голова профбюро студентів філософського факультету, член Студентської ради факультету, член наукового товариства студентів та молодих вчених філософського факультету.
Андрій Орлов. Студент 2-го курсу факультету електроніки та комп'ютерних технологій. Відмінник навчання.
2016 рік
Апопій Віктор. Студент 2-го курсу факультету електроніки та комп'ютерних технологій. Відмінник навчання. Голова Студентської ради. Грає в баскетбольній команді Університету. Віктор старанний, креативний і винахідливий. Саме це допомагає йому здобувати успіхи не лише в навчанні, а й у житті.
Борівець Ольга. Студентка 3-го курсу філологічного факультету. Відмінниця навчання. Голова профбюро студентів філологічного факультету. Хороший організатор. Активна учасниця культурного життя факультету Веде волонтерську діяльність: відвідини та підтримка дитячих будинків.
2015 рік
bushtynБуштин Ілона . Студентка 4-го курсу геологічного факультету. Стипендіат стипендії Президента України (1 семестр 2014-15 н. р.). Активна учасниця наукового, спортивного та культурного життя факультету. Голова студентської ради геологічного факультету, староста групи.
pryhodniakПриходняк Ольга. Студентка 3-го курсу факультету педагогічної освіти. Відмінниця навчання. Активно займається науковою роботою. Бере участь у студентських олімпіадах, наукових конференціях, конкурсах наукових робіт з корекційної освіти (ХІ-а Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «корекційна освіта», конкурс студентських наукових робіт «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»). Учасниця авторського семінару Ш.О. Амонашвілі та П.Ш. Амонашвілі з основ гуманної педагогіки.
2014 рік
PaholchukПахольчук Христина Петрівна. Студентка 4-го курсу юридичного факультету. Відмінниця навчання. Дисциплінована, відповідальна студентка. Бере активну участь у науковій роботі та культурному житті університету. Учасниця народної капели Львівського національного університету імені Івана Франка «Зоряниця».
shalayШалай Ірина Романівна. Студентка ОКР «магістр» біологічного факультету кафедри біофізики та біоінформатики. Бере активну участь у культурно-виховних заходах факультету. Показала себе як старанна та сумлінна студентка. Вільний від навчання час присвячує власній творчості: грає на фортепіано та пише оповідання. Неодноразово публікувала власні твори на сторінках факультетської газети «Вітамінка». Разом з іншими студентами організовує літературні вечори.
2013 рік
alfavitskyiАльфавіцький Володимир – народився 27 жовтня 1989 року в м. Городок, що на Львівщині. Загальну середню освіту здобував у смт. Великий Любінь (1 клас), Львові (до 5 класу) та Радехові (до 10 класу). З 2005-2009 роки перебував закордоном у м. Фраскаті, недалеко від Риму, де жили та працювали батьки. Повернувшись на Україну через рік вступив на філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, де вивчає чеську мову та літературу. Вільно володіє чеською, італійською та англійською мовами, співає в хорі, учасник «Пісні з викладачами». За час навчання показав себе сумлінним студентом
suharynaСухарина Андрій - народився 2 грудня 1992 року. У 2010 році закінчив Старосільську загальноосвітню школу, нагороджений золотою медаллю. У цей же рік поступив у Львівський національний університет імені Івана Франка на філософський факультет, напрямок політологія. Протягом навчання в університеті брав участь у студентських наукових конференціях, конкурсах наукових робіт з політології, зокрема всеукраїнських. Захоплюється інтелектуальною грою дебати: учасник фінальної частини міжнародних дебатних турнірів, переможець і фіналіст всеукраїнських турнірів. На даний момент – студент 4го курсу денної форми навчання Львівського національного університету імені Івана Франка.
klapchuk Тарас Клапчук – студент ОКР «Магістр» географічного факультету кафедри геоморфології і палеогеографії. За час навчання в Університеті зарекомендував себе як старанний, здібний та успішний у навчанні студент, який бере активну участь у студентській науковій та громадській роботі. Приймав участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з географії, де посів третє місце.

Будучи головою Студентської ради географічного факультету, головою наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених географічного факультету, проявив себе як талановитий організатор студентського наукового та культурного життя. За час навчання в Університеті був стипендіатом Президента України та має публікації у наукових журналах.
2012 рік
maliukІрина Малюк – студентка 3 курсу факультету журналістики. Студентка сумлінна у навчанні, щороку бере активну участь у студентській науковій та громадській роботі. У 2011 році Ірина Малюк зайняла 3-тє місце XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У квітні 2012 року взяла участь в організації та проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українські мас-медіа: традиції та виклики сьогодення».

Як практикуючий журналіст, Ірина Малюк має публікації у районних, міських та регіональних виданнях. Студентка є членом дискусійного клубу та Наукового товариства факультету журналістики.
kryvaljКриваль Юлія – студентка 4 курсу факультету іноземних мов, спеціалізується на кафедрі перекладознавства та контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура. Студентка зарекомендувала себе сумлінною та старанною у навчанні. Також активно проявила себе у науковому, громадському і культурному житті факультету. Протягом навчання ставала призером багатьох олімпіад.
homanchukХоманчук Надія - навчається на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка з 1.09.2010 року (спеціальність «літературна творчість»).За час навчання в Університеті зарекомендувала себе як здібна студентка, яка має грунтовні знання з усіх філологічних дисциплін.

Веде активну громадську діяльність, долучаючись до факультетських та загальноуніверситетських культурно-масових заходів. Неодноразово брала участь у різних мовознавчих та літературознавчих конкурсах, конференціях.

Відповідально ставиться до своїх обов’язків, вчасно та добросовісно виконує поставленні перед нею завдання. Ініціативна та комунікабельна, легко знаходить спільну мову з оточенням. Доброзичлива, спокійна, врівноважена.
2011 рік
bychkovaБичкова Ольга – студентка ОКР «магістр» механіко-математичного факультету. За час навчання в Університеті Ольга Бичкова зарекомендувала себе як відповідальна, здібна та успішна у навчанні студентка. Беручи участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки, посіла друге місце в Університеті. Зайняла друге місце у Львівській обласній олімпіаді з кількісних методів в економіці.

Будучи головою Студентської ради факультету, заступником голови Студентського уряду Університету з навчально-наукової роботи, головою наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених Університету, проявила себе як талановитий організатор студентського наукового та культурного життя.
hamykАндрій Хамик є успішним студентом 4 курсу хімічного факультету. У жовтні 2008 року Андрій Хамик заснував художній самодіяльний колектив «Лебідонька», який функціонує і до тепер. В активі цього колективу є низка проведених культурних заходів як на хімічному факультеті, так і за його межами.
Окрім факультетської громадської роботи, Андрій Хамик є учасником духового оркестру центру культури і дозвілля «Лис Микита», у складі якого брав участь у багатьох культурних заходах.
garasymchukГарасимчук Марія - студентка 4 курсу історичного факультету. За час навчання зарекомендувала себе як сумлінна, цілеспрямована, відповідальна та успішна у навчанні студентка.
Гарасимчук Марія є активісткою студентського самоврядування, бере участь в організації виховних та благодійних заходів, наукових конференцій. Також студентка входить до складу наукового комітету студентської ради факультету та є стипендіаткою Президента України.